Przejrzyj oferty

Stanowisko Lokalizacja

Tester oprogramowania

Wrocław, Pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie przypadków testowych
  • Przeprowadzanie testów i dokumentowanie ich wyników
  • Testowanie zgodności oprogramowania z założeniami, specyfikacjami
  • Przeprowadzanie testów odbioru (testów akceptacyjnych)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane kierunki informatyczne
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka zapytań SQL
  • Wiedza z zakresu metodologii testowania
  • Umiejętność myślenia analitycznego i logicznego wyciągania wniosków
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi (umiejętność podejmowania trafnych decyzji)
  • Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bankowości
  • Podstawy programowania w dowolnym języku wysokiego poziomu
  • Znajomość języka angielskiego

Programista Java

Kogo szukamy?

Jesteś pasjonatem programowania i posiadasz doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku JAVA? Jeśli chcesz dołączyć do zespołu realizującego interesujące i innowacyjne projekty, czekamy właśnie na Ciebie!

Na czym polegać będzie Twoja praca?

Twoje zaangażowanie będzie ważne na każdym etapie tworzenia projektu zaczynając od analizy, poprzez udział w projektowaniu rozwiązań, przez ich implementację, wdrożenie, support oraz dalszy rozwój aplikacji.

Najważniejsze umiejętności:

  • Biegła znajomość programowania w języku Java (JEE/J2EE) poparta praktyką
  • Bardzo dobra znajomość technologii webowych HTML, CSS, JavaScript
  • Dobra znajomość technologii Spring, Hibernate (Apache Struts 2, Spring, JPA/Hibernate)
  • Dobra znajomość SQL i relacyjnych baz danych

Jesteś idealnym kandydatem, jeżeli:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie
  • Bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania i wykonywaną pracę
  • Charakteryzuje Cię niezawodne, precyzyjne i pragmatyczne podejście do zadań
  • Masz umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykazujesz się inicjatywą i lubisz pracę nie tylko indywidualną, ale również w zespole
  • Potrafisz jasno wyartykułować swoją opinię
  • Posiadasz gotowość do zrozumienia wymagań klienta
  • Masz poczucie humoru

Dodatkowe benefity

prywatna
opieka medyczna

multisport

elastyczne
godziny pracy

grupowe
ubezpieczenie

wydarzenia
integracyjne

sprzęt dobrany
pod Twoje potrzeby

brak korporacyjnych
procedur

możliwość
pracy zdalnej

wpływ na
dobór technologii

owocowe
poniedziałki

Umów rozmowę z naszymi ekspertami

Imię jest za krótkie
Nazwisko jest za krótkie
Nieprawidłowy telefon
Komentarz jest za krótki

Czekam na Twoją aplikację!

Agnieszka Krzywulska

Specjalistka ds. rekrutacji

Plac Powstańców Śląskich 7 | 53-332 Wrocław

+48 730 811 341

agnieszka.krzywulska@intenso.pl

NIP: 897-17-00-419 | Regon: 933044506 | Kapitał zakładowy: 50 000 zł

Sąd Rejestrowy: Sąd rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej

IV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000223645